Ти можеш здивуватися, але так – я тебе розумію. Я розумію кожну твою думку, кожну дію та крок. Всередині тебе живе пташка, яка воліє вирватися з клітки, та треба зробити хоча б перший крок, щоб відчинити дверцята. Якщо зараз ти читаєш ці рядки, то знай – перший крок вже зроблено, ти почав рух до своєї мрії, щасливого та тверезого майбутнього.

Божевілля, яке бере над тобою верх – це наркотики, «кайф», «чудове зілля», яке створює штучну та болісну ілюзію життя. Можливо, що ти вже зрозумів, що вони не терплять конкуренції, знищуючи один за одним стосунки з рідними та друзями, роботу, розум, усе, що має для тебе значення.

Можливо, ти вже робив спроби покинути вживати наркотики, але вони повертаються знову і знову? Не треба карати себе за те, що так важко позбутися від цієї «чарівної палички», яка вмить вирішує усі проблеми. Але рано чи пізно ця ілюзія перетворить тебе на сміття, яке буде лежати на узбіччі. Хвороба почуттів, також відома як наркоманія, пожирає зсередини, диктує правила поведінки та режим дня, змушує робити такі речі, які ніколи б не зробив на тверезу голову.

Але ця хвороба не має симптомів. Можливо, ти вже зараз розумієш, що щось не так, що світ ілюзій вже починає накривати з головою. Але бажання «кайфу» створює нові спогади, і вже через деякий час наркоманія становиться хронічним станом, від якого все важче і важче позбутися. Так, я тебе розумію. Так, я знаю, що це важко, що пройти цей шлях можна тільки зібравши докупи усі свої сили, бажати позбутися від хвороби більше за все у цьому житті. Але ти будеш не один.

Звичайно, можна позбутися від ломки та жити далі, можна навіть пройти якийсь курс лікування, але ж потім та ж сама вулиця, друзі, наркотики, пошук нової дози та грошей на неї, і починається все з початку. Це замкнуте коло перетворило твоє життя на руїни. З часом втрачається відчуття часу, світу, реальності.

Залишається єдина мета – вживання наркотиків. Для того, щоб вирватися з цього клятого кола і отримати перемогу над самим собою, важливо пройти курс ресоціалізації для молоді, яка хоче раз і назавжди позбутися від отрути.

Програма ресоціалізації – це пошук втраченої особистості, відновлення свого «Я» крок за кроком, повернення до віри, сім’ї та друзів, здорового способу життя. Все можна змінити – ніколи не пізно повернутися в соціум та побачити світ без ілюзій та наркотичних прикрас.

Наш Будинок – це місце, де живуть колишні наркомани, які знають, через що треба пройти, щоб знову народитися на світ. Хлопці дбають про будинок та його жителів, а також не дозволять наркотикам переступити поріг Будинку. Саме тут ти можеш повернутися до нормального життя, відновити свої цінності, бути справжнім і отримати таку необхідну підтримку від людей, які розуміють кожну хвилину твого існування. Зміни себе, зміни свій шлях та долю. За додатковою інформацією звертайся до нас за телефонами.