05.03.2020 клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» пройшли тестування на ВІЛ та гепатит С.

Епідемія віл-інфекції залишається в Україні однією з гострих проблем, а до людей, що страждають від цього захворювання, досі ставляться з побоюванням і упередженням. При цьому зробити тест і дізнатися свій статус можна безкоштовно в багатьох державних закладах, і навіть якщо результат виявиться позитивним — при належному лікуванні можна прожити довге життя і народити здорову дитину. Однак багато хто з нас вважають за краще не думати ні про проблему, ні про профілактику, вважаючи, що їх це не може торкнутися. За статистикою Центру громадського здоров’я, більше двохсот тисяч українців — ВІЛ-позитивні. Серед них кожен другий не знає про свій діагноз. Потрібно знати що на сьогодні програма лікування безкоштовна, в ній існує запас препаратів, який дозволяє забезпечити тих людей, у яких виявляють захворювання. Люди, яким поставлять діагноз, в той же день призначать лікування.

 

         Тому клієнти і співробітники комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» рекомендують все раз на рік проходити тестування  на ВІЛ.

          Не потрібно переживати і ховатися. Можливо, ваші знайомі і рідні, дізнавшись про ваші плани пройти тестування, запідозрять вас в «поганому» поведінці. А даремно, так як це просто турбота про своє здоров’я. Якщо ти боїшся косих поглядів з боку і непорозуміння, то просто не розповідай про своє рішення пройти тест.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × три =