1 липня у комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» відбувся турнір з настільного тенісу.

 

        Для клієнтів комунальної установи був проведен турнір з метою залучення  до регулярних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рухової активності, фізичного розвитку, ведення здорового способу життя. Наше оточення може сприяти формуванню позитивних або негативних звичок, манер. Якщо ми прагнемо змінити своє життя на краще, важливо запам’ятати, що недостатньо просто відмовитися від поганих манер, потрібно замінити їх гарними. Значення звичок полягає як раз в тому, що вони допомагають впливати на обставини і інших людей. Важно сформувати навколо себе здоровий коло спілкування.

Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.

Всі клієнти центру були  нагороджені грамотами та отримали  солодкі подарунки, а головне – заряд бадьорості та задоволення від улюбленої гри.

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 5 =