14-15 серпня2020 року співробітники комунальної установи «Обласний центрсоціально-психологічної реабілітації» пройшли навчання з підготовки тренерів запрограмою «Школа подружнього життя»

14-15 серпня 2020 року співробітники комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» пройшли навчання з підготовки тренерів за програмою «Школа подружнього життя» та отримали сертифікат. Тренінг складався з 20 годин навчання, обговорення пройденого матеріалу і практичних вправ. Отримавши необхідні для подальшої роботи знання стратегії, методики викладання та навчальні матеріали співробітники Центру готові донести ці важливі і необхідні знання для побудови міцної і щасливої родини, які також повинні допомогти скоротити кількість розлучень в Донецькій області. Скоро на базі комунальної установи планується відкриття «Школи подружнього життя».

Однією з основних потреб, яку має людина, є потреба в тому, щоб мати щасливу сім’ю. По-справжньому щасливий той, хто щасливий у своїй родині. Така людина рідше хворіє фізично, більш впевнений в собі, домагається більшого успіху в житті.
Побудова щасливих стосунків в сім’ї здається чимось простим для тих, хто тільки вирішив одружитися і неймовірно складним для тих, хто вже спробував зробити це на практиці у своєму житті. Нас вчать про те, як складати, віднімати, множити і ділити числа, з яких представників складається рослинний і тваринний світ, як класифікувати хімічні елементи, коли, що і де відбулося у світовій історії … Однак ніде не вчать про те, як будувати щасливі відносини в своїй власній сім’ї.

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 − 7 =