15 серпня 2020 року в комунальну установу «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» завітали шановні гості, а саме: заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна разом із підполковником юстиціі, начальником об’єднанного центру цивільно-військового співробітництва штабу ОС Володимиром Смілкою та представниками військо-цивільного співробітництва.

15 серпня 2020 року в комунальну установу «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» завітали шановні гості, а саме: заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна разом із підполковником юстиціі, начальником об’єднанного центру цивільно-військового співробітництва штабу ОС Володимиром Смілкою та представниками військо-цивільного співробітництва. Вони подивились заклад, а також познайомились і поспілкувались з хлопцями та дівчатами, які проходять реабілітацію. Клієнти Центру поділились історіями свого життя, а також висловили подяку за те, що такий Центр існує і в них є другий шанс на щасливе життя. Наприкінці вони заспівали пісню «Мій дім», яка вже стала гімном центру, тому що комунальна установа стала для них другою домівкою!

Юлія Олександрівна підтримала усіх хлопців і дівчат у їхньому виборі змінити своє життя, побажала успіхів та здоров’я, а також пройти програму реабілітації до кінця.

Комунальна установа дійсно стала для клієнтів другою домівкою, а співробітники та вони самі один одному сім’єю, тому що програма реабілітації розрахована на 1 рік і кожен день вони проживають разом, підтримують та піклуються один про одного. Зарахувавшись на програму реабілітації хлопці та дівчата навчаються приділяти увагу своєму здоров’ю, ведуть здоровий спосіб життя, привчаються до охайності та ввічливості. На різноманітних гуртках, створених на базі Центру, набувають необхідні для життя навички, вчаться готувати різні страви, стригти волосся та робити зачіски, ремонтувати взуття, підшивати одяг, паяти труби, класти цеглу та інші.
Центр є спеціалізованим закладом соціального захисту, в якому на добровільних засадах тимчасово перебувають особи, які пройшли курс лікування залежності від наркотичних засобів чи психотропних речовин у закладах охорони здоров’я та потребують отримання соціальних послуг з урахуванням їх потреб і принципу забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок. Основним завданням Центру є проведення соціально-психологічної реабілітації та психологічної підтримки осіб, які потребують отримання соціальних послуг. Центр забезпечує розроблення та виконання індивідуальних програм соціальної реабілітації та адаптації, надає психологічну допомогу, забезпечує умови для проживання та забезпечує харчуванням осіб, які потребують реабілітації.

Раніше Обласний центр соціально-психологічної працював протягом 10 років в Донецьку та був розрахований на 60 клієнтів. У зв’язку з початком АТО ЦЕНТР був вимушений у грудні 2014 року покинути своє приміщення та майно і був евакуйований в м. Святогірськ.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать − 9 =