15 та 23 січня 2021року в комунальній установі «Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» був проведений воркшоп на тему «Визначення стратегії поведінки у конфлікті

15 та 23 січня в комунальній установі  «Обласний центр соціально – психологічної  реабілітації» психолог, інженерка порозуміння, медіатор Марина  Акімченкова  провела воркшоп, на тему «Визначення стратегії поведінки у конфлікті». Клієнти комунальної  установи  познайомилися з поняттям «зеленої» та «червоної» енергії. Також вони виконали практичні вправи для відслідковування зміни власного емоційного стану при зміні зовнішніх факторів. Отриманні знання будуть сприяти можливості  для учасників вибору у конфлікті конструктивної стратегії поведінки.

Мета воркшопу надати учасникам програми реабілітації знання з конфліктології  з урахуванням нейрофізіологічних процесів мозку людини.

Воркшоп відбувся у рамках реалізації проекту «діалог за для вирішення конфлікту» за підтримки ГО «Український центр ненасильницького спілкування і примирення» простір гідності у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС «Нідерланди». Клієнти центру дуже приємно вражені і вдячні Марині і організаторам  за проведення цього заходу.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять + 20 =