20 листопада клієнти комунальної установи “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” побували на екскурсії в «Флорамік – Парк».

20 листопада клієнти комунальної установи “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” побували на екскурсії в «Флорамік – Парк».

«Флорамік — Парк» — світ дивовижною кераміки та естетично унікальний простір з флори і кераміки, з майданчиками для творчих, розважальних та освітніх проектів.

Клієнти Центру мали можливість побачити процес формування виробів, випробувати міцність кераміки до і після випалу, побувати на ділянці декорування.

Також надалась можливість оглянути діюче підприємство, познайомитися з особливостями обробки і способами виготовлення дизайнерських виробів, а також спробувати свої сили при створенні їх з нуля. На майстер-класі, під керівництвом професійного педагога-кераміста, освоїли  один із способів виготовлення кераміки і своїми руками створили сувенір, який забрали з собою, на згадку про екскурсію в світ кераміки. Багато хлопців та дівчат відкрили свій творчий потенціал при створенні шедевром з глини, а так само отримали потужний заряд позитивних емоцій, адже не дарма кажуть що робота з глиною благотворно діє на нервову систему, розслаблює, знімає нервову напругу. Так що ліплення з глини — це не тільки цікаве творче заняття, яке може перетворитися в улюблене хобі. Це ще й спосіб скинути накопичену негативну енергію, зняти напругу, розслабитися.

Так само, в програму входило відвідування виставкового залу, в якому всі змогли побачити весь асортимент продукції, що випускається .

Родзинкою програми було виконання керамічної симфонії на цьому керамофоні, яких всього 3 в Україні!

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × три =