21 та 22 грудня спеціалісти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» прийняли участь у дводенному тренінгу

21 та 22 грудня  спеціалісти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» прийняли участь у дводенному тренінгу на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі по відношенню до жінок, чоловіків, хлопчиків та дівчат: особливості надання допомоги постраждалим » в рамках проекту «Комплексний підхід до питання гендерно зумовленого насильства та насильства проти хлопчиків, дівчат, чоловіків та жінок у східних областях України»

 

 

Організаторами тренінгу були : Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ)

На протязі двох днів розглядались такі теми як : Домашнє насильство. Види та прояви.

Вплив домашнього насильства на постраждалих, дітей, суспільство. Особливості ідентифікації постраждалих від домашнього насильства. “Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”. Адміністративна відповідальність за вчинення домашнього насильства”. Терміновий заборонний та обмежувальний припис як заходи реагування на вчинення домашнього насильства. Різниця та особливості.

 

А також головне — взаємодія та перенаправлення постраждалих від домашнього та ґендерно — обумовленого насильства. Відпрацювання алгоритму дій на випадок домашнього/гендерно -зумовленого насильства. Створення «мапи взаємодії»

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − 1 =