22 листопада клієнтами комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» був організований творчий вечір

22 листопада клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально -психологічної реабілітації» організували творчий вечір, в якому учасники реабілітаційної програми намагалися висловити свій стан душі в такому виді мистецтва, як ліплення з пластиліну. Клієнти відтворювали з пластиліну різноманітні фігури представників фауни та флори нашої планети.

Хлопці ліпили з пластиліну всілякі цікаві і смішні фігури тварин, різні рослини, намагались відобразити свої мрії і багато іншого. Лепка — захоплююче і корисне зайняття. Вона благотворно впливає на уяву і творче сприйняття, а також відновлює і розвиває дрібну моторику рук, яка була втрачена за роки тривалого вживання наркотиків і психотропних речовин.

Протягом заняття клієнти центру мали можливість поспілкуватися, розкрити свої творчі нахили та здібності, давали один одному поради як краще і цікавіше висловити своє сприйняття світу та відобразити його у своїх витворах.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − 7 =