25 лютого фахівець комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» прийняла участь в вебінарі на тему «Наркозалежість як хвороба: зв’язок наркозалежності і насильства»

25 лютого фахівець комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» прийняла участь в вебінарі від Анни Мартинюк — заступниці директора по управлінню сервісними проектами ВБО конвіктус Україна» на тему «Наркозалежість як хвороба: зв’язок наркозалежності і насильства».

Люди, які вживають наркотики є однією з найбільш дискримінуємих соціальних груп, а особливої шкоди зазнають жінки, тому що вони менше захищені від насильства. Через дискримінацію за ознакою вживання психоактивних речовин вони стикаються з жорстокістю і зневагою з боку представників соціальних, медичних, правоохоронних служб та близьких людей. Їм в рази складніше виховувати дітей і отримувати медичну допомогу.

Цей вебінар був створений для  фахівців, які надають послуги постраждалим від насильства, для фахівців, що працюють із наркозалежними, для управлінців закладів, що надають соціальну допомогу, для здобувачів освіти та всіх, хто цікавиться проблематикою насильства щодо жінок із вразливих груп

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 3 =