26 червня 2019 року комунальна установа » Обласний центр соціально-психологічної реабілітації » відзначила Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

На сьогоднішній день проблема глобального поширення наркоманії є однією з найгостріших, цьому сприяє сучасний спосіб розповсюдження наркотичних засобів через інтернет-сайти і месенджери. Така «реклама» нерідко розміщується на будівлях, парканах, у громадських місцях, часто поблизу навчальних закладів. Адже у наш час саме Інтернет став пріоритетним каналом для продажу наркотиків.

                26 червня 2019 року, в  Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними  засобами та їх незаконним  обігом  по всіх містах  України  проходила Всеукраїнська соціальна акція «Намалюй життя», яка направлена на зафарбовування на стінах надписів спрямованих на продаж наркотичних препаратів через сторінки соціальних мереж. Клієнти та співробітники  комунальної установи прийняли участь в акції, основні цілі якої були: зафарбування телеграм посилань на сторінки соціальних мереж та сайти, на на яких кожен школяр, або студент може без проблем придбати собі будь-який наркотичний препарат.

 

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − 6 =