27 січня 2021 року в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» відбувся вечір Пам’яті Жертв Голокосту

27 січня в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» була проведена лекція, на честь пам’яті жертв Голокосту — пам’ятна дата, запроваджена  рішенням  Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно — 27 січня. Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц — Біркенау в Освенцимі.

В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї та злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак, вся світова спільнота здригнулася, коли почали відкриватися факти й підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 р. № 3560-VI «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» на державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту у 2012 році.

Також  був  перегляд  художнього фільму «Хлопчик в смугастій піжамі», після чого були задані такі питання;

Які головні події, в чому їх зміст?

У чому сенс даного фільму?

До чого він закликає?

Який емоційний фон створив фільм?

Клієнти комунальної установи начебто занурилися в минуле та відчули всю повноту трагедії яка сталась в ті роки. Хлопці та дівчата залюбки вислухали лекцію, та були дуже вражені від перегляду фільму.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 + восемь =