29.11.2019 клієнти комунальної установи “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” змогли бути присутніми на конкурсі краси «Краса без обмежень — 2019»

29.11.2019 клієнти комунальної установи “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” змогли бути присутніми на конкурсі краси «Краса без обмежень — 2019». Це був дев’ятий по рахунку конкурс краси прийняла Донецька область цієї осені. Цей конкурс пройшов за підтримки Донецької ОГА, Державної реабілітаційної установи «Центру реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», Донецької обласної організації осіб з інвалідністю ВОИ СОИУ, Благодійного фонду «Нескорені», і під патронатом народного депутата України Максима Єфімова, а також міського голови Краматорська Андрія Панкова.

 

Клієнти Центру були дуже раді бути присутніми на такому заході і помітили, що учасниці виявилися дуже сильними, талановитими і неординарними. А також, що це не лише инклюзивний захід, спрямований на подолання в суспільстві стереотипів про людей з інвалідністю, поширення інформації про инклюзивных ініціативи. Це ще і дуже серйозна тема популяризації людей, які мають колосальну силу духу, яка надихає інших людей з інвалідністю на великі справи.

Ну і за традицією клієнти реаблитационного центру допомогли організаторам прибрати приміщення після закінчення заходу.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три + девятнадцать =