29.11.2019 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом громадською організацією «Наша допомога» разом з комунальною установою “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” була проведена акція «Пройди тест на ВІЛ»

29.11.2019 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом громадською організацією «Наша допомога» разом з комунальною установою “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” була проведена акція «Пройди тест на ВІЛ» у м. Слов’янськ Донецької області. Під час акції мешканці міст мали змогу протестуватися на ВІЛ та отримати інформаційні матеріали. Також до цієї акції залучилися представники Донецького обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДом, Товариство Червоного Хреста України, Слов’янський ЦСССДМ, фахівці відділу охорони здоров’я та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, молодіжна рада м. Слов’янськ та підлітки молодіжного центру «DREAM TEAM».

Цей день щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня, відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони (ВООЗ) здоров’я і рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих в 1988 році. Це один з найважливіших міжнародних днів, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я і одній з ключових можливостей підвищення інформованості, віддання належного пам’яті загиблих від хвороби, і можливості відмітити такі досягнення як розширення доступу до лікування і заходів по профілактиці. Щорічне відмічання цього дня служить справі зміцнення організованих зусиль із боротьби з пандемією Віл-інфекції і СНІДУ, що поширюється по усіх регіонах світу. Організовані зусилля спрямовані на зміцнення громадської підтримки програм профілактики поширення ВІЛ/СНІД, на організацію навчання і надання інформації по усіх аспектах ВІЛ/СНІД.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

десять − четыре =