29 серпня співробітниками та клієнтами комунальної установи «Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» було вшановано пам’ять загиблих на Донбасі українських захисників.

29.08.2020 співробітники та клієнти комунальної установи
«Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» долучились до Всеукраїнській акції вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символом пам’яті загиблих на Донбасі українських захисників стали соняхи і тому в  комунальній установі «Обласний центр соціально– психологічної реабілітації» в рамках всеукраїнської акції «Сонях пам’яті» провели
майстер клас з виготовлення сувенірів. Клієнти центру своїми руками робили маленькі соняхи, як символи Мужності і життя.

Адже це не просто символ історичної мужності українських
воїнів, це – символ життя України. Використання соняха як символу Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, це не лише вшанування пам’яті захисників України, формування в українському суспільстві традицій відзначення цього Дня та патріотичне виховання молоді, це символ усвідомлення українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Наприкінці дня клієнти комунальної установи переглянули документальний фільм про героїзм захисників України «Поверни мені ім’я».

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 + четыре =