Клієнти Центру відвідали майстер-клас

 Клієнти Центру  відвідали майстер-клас  організований КЗ «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», які  запросили талановиту людину яка  займається художнім розписом на футболках та іншому одязі.  Це була довгоочікувана зустріч. Аудиторія була підготована до творчого процесу, кожен бажаючий приніс з собою річ, яка повинна була набути нового життя.

 

Прийнявши усі заходи безпеки, було розпочато майстер-клас. Процес створення малюнку на одязі відбувався за допомогою хімічних речовин, таких як відбілюючі розчини, анілінові барвники та пральні засоби, тому перш, ніж приступити до роботи, були проведені інструктажі з техніки безпеки.

Після проведення нехитрих маніпуляцій з трафаретами та барвниками на одязі почали з’являтися чудернацькі малюнки, тканина придбала яскравих кольорів! Жодна річ не повторювала дизайну іншої.

Усі присутні були здивовані, як за допомогою підручних засобів, які є у кожній оселі та барвників для тканин можна зробити унікальний малюнок на футболці, або дати «друге життя» старому одягу. А трафарети, за допомогою яких можна додати яскравих акцентів, підкреслюють індивідуальність кожної людини.

Таким чином у присутніх на майстер-класі з’явилися свої ексклюзивні, неповторні речі, зроблені власноруч. Всі отримали інформацію, яким чином ще можна прикрасити одяг в домашніх умовах.

Це був дуже корисний досвід.

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 2 =