До дня боротьби з гепатитом у м. Святогірськ 28.07.2019 клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» пройшли тестування на гепатит

Всесвітній День боротьби з гепатитом відзначається 28 липня. Ця дата — нагадування всьому людству про глобальну проблему поширення такого важкого захворювання, як гепатит. Гепатит – це запалення печінки. Як правило, викликається вірусною інфекцією. У 2019 — му році  ЕПІДЕМІЯ ГЕПАТИТ-ІНФЕКЦІЇ залишається в Україні однією з гострих проблем, а до людей, що страждають від цього захворювання, досі ставляться з побоюванням і упередженням.

При цьому зробити тест і дізнатися свій статус можна безкоштовно в багатьох державних закладах, і навіть якщо результат виявиться позитивним — при належному лікуванні можна прожити довге життя і народити здорову дитину. Однак багато хто з нас вважають за краще не думати ні про проблему, ні про профілактику, вважаючи, що їх це не може торкнутися. Клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації»  закликають всіх не боятися і періодично проходити тести на ВІЛ і гепатит і навіть якщо отримаєте позитивний результат — з цим МОЖНА жити довго і щасливо, головне вчасно звернутися до фахівців.

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 3 =