Клієнти комунальної установи “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” провели цілий день в мотузковому парку «Стрекоза»

25.09.2019 клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» провели целый день в мотузковому парку «Стрекоза, де мали можливість відпочити і перевірити свої сили на мотузкових трасах.

День розпочався с инструктажа і проходження всіляких трас, від легких до важких, після цього була прогулянка до 600-річного старого дуба в Святогорську. Діаметр стовбура цього унікального дерева близько двох метрів. Його можуть обхопити 4-5 осіб. Висота 29 метрів. Ширина крони — 21 м на 20 м. На території Східної України це єдине дерево старожил. При сприятливих умовах дуб може прожити понад 1000 років.

По дорозі зустріли на лузі в загоні кілька ослів, яких клієнти Центру змогли погладити і погодувати. Закінчили день пікніком на природі. Ще раз хлопці та дівчата, які проходять реабілітацію від наркотичної залежності переконуються, що можна і в тверезому стані отримувати багато позитивних емоцій від життя.

Комунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» висловлює велику подяку керівнику і персоналу мотузкового парку «Стрекоза».

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × три =