Клієнти та співробітники комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» вшанували День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Для клієнтів була проведена лекція для переосмислення подій ІІ світової війни, руйнування радянських історичних міфів. Хлопці та дівчата поділились історіями своїх рідних та вшанували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.

А також цього року комунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації»  вирішила приєднатись до всеукраїнського флешмобу «Дякуємо за Перемогу!», щоб тим самим висловити свою велику подяку!!!

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать − 7 =