Комунальна установа «Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» була евакуйована з Донецької до Черкаської області та продовжує працювати

Через війну комунальна установа «Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» була  евакуйована з Донецької до Черкаської області  13.03.2022р.

Прийшов час, коли потрібно ставити пріоритети задля збереження послуги особам, які проходять індивідуальну програму соціальної реабілітації та адаптації. Наша установа продовжує свою роботу з усіх загальних підходів до організації надання послуг, працівники не забувають своє покликання. Почався новий виток розвитку. В орендованих домівках треба вести домашнє господарство на земельних ділянках, налагодити координацію гуманітарних питань та  роботу з волонтерами громадських спілок, метою якого є принципи співпраці та налаштувалися на плідну роботу.

У березні місяці підготували та відремонтували житло в двох оселях, де були розміщені окремо хлопці та дівчата. Провели об’ємну роботу підготовки землі на ділянках, зроблена закупівля посадкового матеріалу, кущів та дерев. Відремонтовані сільськогосподарські споруди для тварин. На утриманні маємо поросят, курей та кіз. Не залишилося вільної землі, засаджено в повному обсязі. Сподіваємося на гарний врожай овочів.

Квітень, травень та червень місяці були  плідними. Займалися посадкою овочів, розсади,  ремонтували механізми для полегшення праці. Намагалися налагодити спів дію із Старостою села щодо заготівлі дров на зимовий період. Відремонтували дах в орендованому приміщенні.

Попри особистого життя центра клієнти  та співробітники долучалися до фасування гуманітарної допомоги, яку розподіляли серед переселенців громади. Від самого початку повномасштабної російсько-української війни волонтерська ініціатива набула неймовірного розмаху. Ми зобов‘язані допомагати вимушено переміщеним землякам у цей складний період. Приймали участь в громадських роботах  в селі та на фермі.

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − четыре =