Комунальна установа “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” приєдналась до Всеукраїнській акції „16 днів проти насильства”

Комунальна установа “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” проти всіх видів насилля! Клієнти центру приєднались до акції. Прослухали лекцію на тему «Домашнє насилля», подивились декілька соціальних роликів, один з котрих був «Розірви коло».  Поділились своїм негативним досвідом та своїми думками з цієї теми.
Виявилося що кожен з присутніх хоч раз, але стаждал від насильства у своєму житті.

Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав із 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабель, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Із 1991 року акцію «16 днів активізму проти насильства» підтримують у 100 країнах світу, щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства і створити соціальний простір, вільний від насильства.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать − тринадцать =