Комунальна установа «Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» прийняла участь у засіданні круглого столу. Тема: «важливі питання безпеки жінок в регіоні»

 

15.06.2021 року платформа ініціатив «Теплиця» м. Слов’янська об’єднала жінок області з різних міст єдиною метою – покращити життя. Були запрошені на круглий стіл в рамках проєкту Women Peace andSecurity Tables, який впроваджує організація  WomenPeace across the Glode (Швейцарія) та Харківська фундація «Громадська альтернатива» представники різних організацій області, цивільні, волонтери і активісти. Комунальна установа «Обласний центр соціально – психологічної реабілітації» була запрошена і приймала активну участь у обговорюванні питань різного напрямку у цьому семінарі.

 

Тема: Важливі питання безпеки жінок  в регіоні.

Метою напрямку є привертання уваги містян до локального контексту, до культурних і гуманітарних проблем міста і області, залучення активних мешканців до розвитку регіона в урбаністичному напрямку; а також метою напрямку є допомога тим хто потребує і власними вчинками показати приклад суспільних відносин.

Була надана інформація про плани безпеки для тих, хто терпить домашнє насильство. Розірвати коло справді дуже складно, тому обговорювали приблизні алгоритми поведінки. Були надані листівки з номерами гарячої лінії з протидії домашньому насильстві, пам’ятки.

Соціальна інклюзія, дискримінація та стигматизація жінок, які живуть з  ВІЛ, розшук без вісті зниклих за часи бойових дій на території України, люди з інвалідністю та багато іншого, усі категорії по – своєму особливі і важливі.

Дуже цікавий брифінг, тепла і дружня обстановка, ідейні жінки, готові боротись, відстоювати права і гідність людини. Ніхто не залишився поза вислуханіїі непоміченим.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 − три =