На базі комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» для клієнтів розпочався тренінг «Школа подружнього життя »

                     На базі комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» розпочався тренінг «Школа подружнього життя ». Багато клієнтів через вживання наркотичних засобів зруйнували та втратили свої сім’ї. Проходивши  реабілітацію вони розуміють що сім’я для них дуже важлива та хочуть відновити те що втратили.

Дуже сподіваємося що цей тренінг надасть знання хлопцям  та дівчатам  про те , як не помилитися у виборі і побудувати щасливу сім’ю в майбутньому, та як відновити сім’ю, яку втратили.

Однією з основних потреб, яку має чоловік, є потреба в тому, щоб мати щасливу сім’ю. По-справжньому щасливий той, хто щасливий у своїй сім’ї. Така людина рідше хворіє фізично, упевненіша в собі, досягає більшого успіху в житті. Побудова щасливих стосунків в сім’ї здається чимось простим для тих, хто тільки вирішив одружитися і неймовірно складним для тих, хто вже спробував зробити це на практиці у своєму житті. Нас учать про те, як складати, віднімати, множити і ділити числа, з яких представників складається рослинний і тваринний світ, як класифікувати хімічні елементи, коли, що і де сталося у світовій історії… Проте ніде не учать про те, як будувати щасливі стосунки у своїй власній сім’ї.

За курс будуть розглядатися такі теми, як «Основи сім’ї», «Закоханість і любов : в чому відмінність»?, «Як із закоханості виростити любов: способи вираження любові», «Конфлікти і їх дозвіл», «Як закохавшись, не помилитися: кроки до пізнання і зближення», «Важливість зрілості для побудови гармонійних стосунків в шлюбі. Шлях до зрілості», «Основні потреби чоловіка і дружини», «Важливість пробачення в шлюбі. Пробачення на практиці», «Планування сімейного бюджету», «Планування вагітності», «Як побудувати правильні стосунки з батьками», «Види браку» та ін.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два + четыре =