Обмін досвідом у 15-тому всеукраїнському спортивно-терапевтичному таборі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації у с.Чорноморка Миколаївської області

Все більше людей попадають в залежність від наркотиків. Будь яка людина, котра знаходиться в наркотичній залежності має потребу в лікуванні. Кинути самостійно — не реально. Складність лікування наркозалежних полягає в позбавленні від хімічної та психологічної залежності. Томупредставник КУ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» також мав можливість відвідати 15-тий всеукраїнський спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації у с.Чорноморка  Миколаївської областіякий відбувся з 12 по 17 вересня, для обміну досвідом та поширенню знань в роботі з наркозалежною молоддю. Були  проведені такі спортивні змагання та турніри як футбол, теніс, баскетбол та волейбол, настільний теніс, водне поло, змагання на байдарках. Були проведени групи психотерапії в ході яких практичні психологи відповідали на всі питання. Також  хлопці та дівчата проводили час розважаючись  у аквапарку катались на гірках. У заході брали участь близько 600 наркозалежних осіб, які проходять програму реабілітації  з України, Молдови, Казахстану та Азербайджану.

Цей табір був організований для залежних осіб, щоб вони зрозуміли що можливо отримувати позитивні емоції від життя не вживаючи наркотичні засоби.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 1 =