6-7 червня співробітники комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» прийняли участь у тренінгу на тему «Залучення громадян до змін»

              6-7 червня за підтримки ARCHE NOVA – ІНІЦІАТИВА ДЛЯ ЛЮДЕЙ В ПОТРЕБІ співробітники комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» прийняли  участь у тренінгу на тему «Залучення громадян до змін».

             Учасники 2-денного тренінгу мали можливість зануритись у питання залучення громадян до діяльності громадських організацій заради більшого та суттєвішого впливу на зміни у своїх громадах та містах. Тренінг дав можливість вивчити й попрактикувати інструменти аналізу зацікавлених сторін, визначення ключових їх типів та підходи до співпраці з ними, дав розуміння різних типів аудиторій, а також ідеї того, як прихильників чи зацікавлених сторін перетворювати у прибічників та волонтерів організації. Окрім цього, лінзи рівності, недискримінації та інших принципів підходу, ґрунтованого на правах людини, підсказав  нові форми взаємодії та співпраці з громадянами.   

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 2 =