Що для мене є стрес? На це питання дає відповідь практичний психолог

10 лютого на базі Обласного центру соціально-психологічної реабілітації м. Святогірськ психолог  провела перший тренінг: «Що для мене є стрес? «Стрес в житті людини, навички стрессостійкості» за програмою «Розвиток навичок стресостійкості й психологічного відновлення. Стресостійкість та тайм-менеджмент».

Мета тренінгу: розкрити поняття стрес та стресостійкість; сприяти профілактиці емоційного, професійного вигорання через усвідомлення важливості гармонії між усіма сферами життя особистості та значущості позитивного мислення у подоланні важких життєвих ситуацій, підвищення емоційної компетентності учасників та формування стресостійкості. Програма реалізується за щирої фінансової підтримки Британської Ради в Україні, в рамках проєкту «Activе Citizens».

В нашому житті відбуваються різні події. Деякі з них сумні, деякі веселі. Є повчальні, є й такі, що змінюють нас. Усі разом вони складають наш життєвий досвід.

Різні люди по-різному оцінюють себе. Одні мають позитивне мислення про себе, інші – негативне. Що позитивніше уявлення людини про себе, то краще у неї життя і впевненіше вона себе почуває. Тому, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром розроблена програма щодо молоді вразливих категорій Донецької області. Мета даної програми є не лише надати учасникам знання щодо ознак та фаз стресового стану, стресових факторів, стратегій поведінки в стресовому стані, а й    формувати особисту відповідальність за власне життя, здоров’я, емоції та дії; здійснювати профілактику дистресів; підвищувати рівень стресостійкості і головне — змінювати внутрішні установки щодо реагування на стресові ситуації.

Важливим аспектом програми є формування практичних навиків саморегуляції, набуття знань, умінь і навичок, необхідних для успішного запобігання та подолання стресових ситуацій.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × два =