Як подолати труднощі, вирішити проблеми і налагодити міжособистісні стосунки?

На ці питання на базі Обласного центру соціально-психологічної реабілітації (м. Святогірськ) практичний психолог надала індивідуальні консультації для  отримувачів соціальних послуг.

В ході консультувань особи вразливих категорій навчались новим моделям поведінки,сприяли розвитку особистості, робили акцент на власну відповідальність у своєму житті. Питаннями для обговорення,  під час консультативної зустрічі, у центрі були: структурування особистого часу, обговорення ситуацій підвищеного ризику, тощо. Консультування допомогло отримувачам соціальних послуг  чіткіше визначити можливі проблеми, з якими доводиться чи доведеться стикатись, виробити  конкретну модель поведінки, відновити контроль над власним життям та зберігати душевну рівновагу.

Головною метою консультування було допомогти молоді,  яка звернулась за допомогою, усвідомити відповідальність за новий образ життя, шляхом надання психологічної допомоги в процесі прийняття рішень.

А також клієнти отримали від КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» невеликі подарунки у вигляді футболок та сумок.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × четыре =