03 квітня завдяки організації «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» збулась мрія всього життя одного із клієнтів комунальної установи

03 квітня завдяки організації керівництвом«Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» збулась мрія всього життя одного із клієнтів комунальної установи. Хлопець все життя мріяв  потрапити у студію звукозапису і хоча б одним оком поглянути як створюються музикальні шедеври, але він не дійшов до своєї мрії через те, що почав вживати наркотичні засоби. Але завдяки зусиллям співробітників реабілітаційного центру його мрія нарешті здійснилася, йому випала нагода не тільки побувати у студії, але й навіть записати трек на вірш який сам і склав. Трек був присвячений комунальній установі, так як тут  повністю змінилось його життя.

Завдяки саме цій можливості він знов придбав інтерес до життя, який був втрачений за час вживання наркотиків.

Коммунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» дуже вдячні керівнику та команді молодіжного медіа центру «MED» міста Мирноград за можливість перетворити мрію всього життя в реальність.

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + двадцать =