8 березня 2021 року в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» весь день було присвячено поздоровленням жінок з міжнародним жіночім днем

У святковий день  8 березня хлопці, що проходять реабілітацію, а також ті що працюють в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» підготували для всіх жінок Центру різноманітні святкові виступи, а також привітання та пісні. Після виступів був накритий святковий  стіл стравами, які хлопці приготували своїми руками. Свято пройшло в дружній та теплій атмосфері.

8 березня — свято, яке традиційно вважається днем жіноцтва. В Україні, Росії, Білорусі та інших республіках пост-радянського простору це свято називають днем жіночої солідарності, крім того — Міжнародним.

Весна – пора сонця, радості, квітів й надії. І якби там не було холодно, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться.

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать + тринадцать =